Przeprowadzki Firm

Witam, jeśli szukacie Państwo odpowiedniej firmy, która realizuje przeprowadzki tanio i efektywnie, w Poznaniu i nie tylko, to dobrze trafiliście. Prestige Trans jest jednym z pionierów tej branży. W sposób profesjonalny zabezpieczymy powierzone nam mienie, dostarczymy odpowiednie opakowania, folie bąbelkowe itp. tak, by komputery i inne ważne dla Państwa firmy sprzęty dotarły na miejsce punktualnie i bez żadnych uszkodzeń.

Zatrudniamy prawdziwych profesjonalistów, którzy od początku naszego istnienia na rynku, dbają o dobre imię Prestige Trans. Nasza flota samochodowa składa się z czterech aut dostawczych i ciężarowych, z windami lub bez. W każdym z nich znajdują się wózki, które umożliwiają bezpieczne ładowanie towaru, jak i koce do zabezpieczenia mienia. Dla stałych klientów przygotowaliśmy upusty w wysokości 20%.

Już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, bezpłatnie wyślemy naszego przedstawiciela do siedziby Państwa przedsiębiorstwa, aby wycenił całkowity koszt i czas usługi oraz oszacował ilość osób potrzebnych do pracy. Dzięki bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie, dokładnie wiemy na co zwrócić szczególną uwagę i jak zagwarantować klientom najwyższy standard usług transportowych. Zachowujemy przy tym wyjątkową ostrożność i dbałość o wszystkie urządzenia, meble i inne przedmioty, które przewozimy.

Zapewniamy świetnie zorganizowane i sprawne przeprowadzki firm w Poznaniu oraz pobliskich miejscowościach. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Pozdrawiam,

Tomasz